Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında mutfak ve banyo dekorasyonu üreterek bu sektöre başladık. Şimdi de büyük ölçeklerde ve kaliteli üretim yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kendini geliştiren ve aktif öğrenmeyi hiç bırakmadan ilk günden itibaren, hizmet etmeye ve yalnızca en iyiyi üretmeye kararlı büyük bir aile olduk. Çanakkale içinde Hedef Zer Yapı İnşaat, Hayrettin Çetinkaya İnşaat ve Beton, Kutluay Kardeşler İnşaat, Karakaya Grup İnşaat, Karel Yapı gibi bilinen firmalar ile imza attığımız projelerin her biri ile gurur duyuyoruz.

Misyon & Vizyon

Harun Mutfak, müşterilerimize bir kez daha en çekici, en dikkat çekici olanı vermek için amansızca çalışan bir şirkettir. Ev dekoru olarak basite indirgemeden; içinde mutluluğu yakalayacağınız yuvanız için ihtiyaç duyduğunuz son dokunuşları da; aradığınız pratikliği de sizlere sunmak misyonumuzdur. Satış ya da anlaşmaya atılan imzalarla ya da mükemmele ulaştırılacak imalatlar ve montajları işimizin sonu olarak görmez, müşterinin memnuniyeti için uzun soluklu bir destek sağlamayı görev biliriz.

 

Bireysel müşterilerimizin isteklerini nasıl titizlikle yerine getiriyorsak, toplu projeler de aynı özeni göstererek, işimize sadece para gözüyle bakmıyor; müşterilerimizin gözünde verdiğimiz hizmetin verdiği mutluluğu ve tatminliği en büyük başarımız, kazancımız olarak görüyoruz.

Üretim Tesisimiz